Троє потерпілих, яких доставили з місця авіакатастрофи під Львовом, перебувають у важкому стані.

Про це розповів hromadske заступник головного лікаря з хірургічної роботи міської лікарні Львова № 8.

«Зараз двоє пацієнтів прооперовані й залишаються у відділені невідкладної допомоги. Одного пацієнта ще оперують. Його стан найважчий, він потребує найбільше хірургічних втручань. У перших двох пацієнтів скелетні травми, перелом ключової кістки, перелом кісток тазу зі звихом, третій пацієнт має численніші ушкодження, черепно-мозкову травму, забій грудної клітки і тазу, відкритий перелом кінцівки», — зазначив лікар.

Він додав, що усім пацієнтам надається необхідна допомога і їх додатково оглядатимуть після стабілізації стану. 

За даними лікарів, постраждалі є жителями Запоріжжя, Києва та Вінниці. 

Нагадаємо, зранку 4 жовтня неподалік аеропорту Львова здійснив аварійну посадку військовий транспортний літак АН-12. На борту перебувало 8 людей, з них 7 членів екіпажу та одна особа, що супроводжувала вантаж. Унаслідок авіакатастрофи п'ятеро людей загинули, трьох госпіталізували.

Спершу (о 7:10) була інформація, що літак АН-12 зник з радарів під час заходу на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту «Львів» з боку села Жирівка. За 20 хвилин після того, член екіпажу вийшов на зв’язок і повідомив, що літак здійснив аварійну посадку на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги. На місці працюють рятувальники.

Аварія сталася під час виконання літаком авіакомпанії «Україна Аероальянс» чартерного вантажного рейсу по маршруту Віго (Іспанія) — Львів. За попередніми даними, аварійна посадка сталася у зв’язку з закінченням пального.

За даними з бази flightradar24, літаку 51 рік.

Поділитись: