У Судані в четвер, 2 січня, розбився військово-транспортний літак. Загинули всі 18 чоловік на борту.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що літак АН-12 впав через п’ять хвилин після злету з аеродрому в Ель-Генейні – столиці суданського штату Західний Дарфур. На борту було семеро членів екіпажу, троє суддів та восьмеро інших цивільних осіб, у тому числі четверо дітей.

Причини аварії наразі розслідуються.

Як повідомляє ВВС, літак доставляв гуманітарну допомогу в регіони. У Західному Дарфурі протягом останніх днів між різними етнічними угрупованнями відбулася низка смертельних сутичок. За даними Червоного півмісяця Судану, цього тижня в штаті загинуло 48 людей і ще 241 зазнала поранень.

Раніше суд у Судані засудив до смертної кари 27 співробітників служби безпеки за катування та вбивство затриманого мітингувальника під час протесту проти колишнього президента країни Омара аль-Башира.

11 квітня в Судані стався військовий переворот: Міністерство оборони Судану оголосило про відсторонення від влади президента країни Омара Хасана аль-Башира, який був главою держави майже 30 років. Армія взяла владу у свої руки на 2-річний перехідний період. Армія на чолі з міністром оборони Авадом ібн-Ауфом арештувала аль-Башира та його найближче оточення.

Поділитись: