Канадські авіадиспетчери надсилають колегам з США сотні піц, адже останні через «шатдаун» (призупинення роботи уряду) вже майже місяць працюють без зарплатні.

Першою такий флешмоб на знак солідарності розпочало відділення авіадиспетчерів у місті Едмонтон у Канаді. Згодом його підхопили й інші колеги.

З 10 січня диспетчери отримали понад 350 піц у 49 відділеннях Управління авіації США.

Призупинення роботи уряду США триває у США з 22 грудня. З того часу без зарплатні залишаються сотні державних службовців. Однак авіадиспетчери повинні продовжувати роботу, аби забезпечувати сталі та безпечні польоти суден.

Основним питанням, яке блокує відновлення роботи уряду, є фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою. Трамп і республіканці вимагають виділити на це з бюджету додаткові 5,6 мільярдів доларів, але демократи — проти. Допоки обидві сторони не знайдуть спільного рішення, повного відновлення роботи уряду не буде.

Теперішній шатдаун — найдовший в історії США. Через це близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату, а частину чиновників відправили в неоплачувані відпустки.

Робота федеральних установ США частково припинилась опівночі 22 грудня через відсутність грошей внаслідок неухвалення бюджету. Доки дебати щодо бюджету тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Частину чиновників відправили в неоплачувані відпустки, інші продовжують роботу без оплати.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile