Розшифровка «чорних скриньок» літака А320 Egypt Air, який розбився над Середземному морем у травні, показала, що команда рейсу намагалася загасити загоряння на борту лайнера.

Дані самописця вдалося проаналізувати після ремонту приладу у Франції, повідомляє Reuters.

Фахівці замінили пошкоджені частини «чорної скриньки» і відправили його на експертизу в Каїр. Єгипетські слідчі також підтвердили, що в салоні літака сталася пожежа.

Раніше аналіз інформації з «чорних скриньок» показав, що на борту літака сталося задимлення в туалетному відсіку і кабіні пілота. Також на уламках передньої частини літака виявили сліди високої температури. «Чорні скриньки» також показали, що загоряння на борту сталося в останні моменти перед падінням.

Літак Egypt Air А320, який прямував рейсом MS804 з Парижу в Каїр, пропав з радарів, пролітаючи над Середземним морем вранці 19 травня. Лайнер зник, перебуваючи приблизно в 280 км від єгипетського узбережжя.

На його борту перебувало 66 осіб: 56 пасажирів, у тому числі троє дітей, і 10 членів екіпажу. У представлених авіакомпанією списках значаться представники 12 держав, більшість з яких були єгиптянами і французами.

Розглядаються різні версії того, що сталося, включаючи технічну несправність. Теракт при цьому також не виключається.

Вірогідність теракту на борту літака А320 вище, ніж вірогідність технічної несправності, повідомив на прес-конференції міністр цивільної авіації Єгипту Шериф Фатхі.

Поділитись: