Австралія прийме додатково 12 тисяч біженців з Сирії та Іраку. Про це повідомив прем'єр-міністр країни Тоні Ебботт, передає Російська служба Бі-Бі-Сі.

У 2015 році квота на мігрантів в Австралії становила майже 14 тисяч людей.

Ебботт зазначив, що основна увага буде приділена захисту жінок, дітей і сімей з переслідуваних меншин, які отримали тимчасовий притулок у Йорданії, Лівані та Туреччині.

На сьогодні у Європі спостерігається справжня міграційна криза. У країни ЄС вже прибули більше 330 000 осіб цього року. Минулого місяця 50 тисяч утікачів та переселенців, переважно з Сирії, Іраку й Афганістану, прибули до Угорщини, яка є членом ЄС.

Водночас в ООН закликали Євросоюз прийняти до 200 тисяч біженців.  Проте, Вишеградська четвірка виступила проти ідеї Парижу та Берліну щодо «квотування» біженців.

Крім того, у понеділок, 7 вересня, угорський міністр оборони Чаба Хенде відмовився від своєї посади через загострення проблем з мігрантами.

Також відомо, що австрійська влада планує поступово скасувати особливу процедуру перетину кордону, завдяки якій тисячі біженців зуміли напередодні потрапити в країну з Угорщини.

/ фото IFRC via Twitter

Поділитись: