Світ

Австралія виділить $50 млн для сприяння розслідуванню катастрофи МН17

10 травня, 2018 10:02
Світ/Австралія виділить $50 млн для сприяння розслідуванню катастрофи МН17
Зберегти
Вигляд
Уряд Австралії виділить понад 50 мільйонів доларів для сприяння розслідуванню у Нідерландах причин катастрофи МН17 над Донбасом у 2014 році.

Уряд Австралії виділить понад 50 мільйонів доларів для сприяння розслідуванню у Нідерландах причин катастрофи МН17 над Донбасом у 2014 році.

Це передбачено бюджетом зовнішніх справ на 2018 рік, повідомляє  Міністерство закордонних справ Австралії.

«Уряд Тернбулла продовжує домагатися справедливості для жертв падіння MH17», — йдеться у повідомленні.

«Ми надамо 50,3 мільйонів доларів США протягом чотирьох років для підтримки голандського обвинувачення відповідальних осіб та допомогти близьким узяти участь у судовому розгляді», — пише прес-служба відомства.

Нагадаємо, журналісти з’ясували нові докази причетності російського військового Сергія Дубинського («Хмурий») до збиття літака Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines рейсу MH17 в небі над Донбасом.

Комісія Ради безпеки Нідерландів, яка займалася розслідуванням причин катастрофи лайнера, 13 жовтня 2015 року опублікувала  доповідь, в якій ідеться, що літак був збитий ракетою класу «земля — повітря», випущеної із ЗРК «Бук».

Пізніше Bellingcat оприлюднила у доповіді, що до збиття боїнга МН17 причетний генерал-майор РФ Дубинський. Однак він  заперечив свою причетність до катастрофи.

Голландські журналісти знайшли будинок підозрюваного у справі МН17 генерал-майора РФ Дубинського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто насправді збив МН17? Аналіз Bellingcat і Atlantic Council.

Пов`язані новини