Двох чоловіків в австралійському штаті Новий Південний Уельс найняв чоловік для втілення незвичайної сексуальної фантазії: ті мали прийти з мачете, зв’язати його в спідньому і залоскотати шваброю. І все б нічого, але чоловіки випадково переплутали будинок.

Інцидент стався ще в липні 2019 року, але про нього стало відомо лише зараз, повідомляє BBC.

Виконувачів свого незвичного прохання чоловік знайшов через Facebook. Але в день, коли вони мали до нього прийти, він не попередив, що переїхав в інший будинок за 50 кілометрів. Слід також врахувати, що все це відбувалося незабаром після 6-ої ранку.

Власник будинку, коли туди прийшли чоловіки, спершу подумав, що то його друг прийшов випити ранкової кави. Але коли ті почали називати ім’я свого клієнта, він зняв маску для сну, ввімкнув світло в кімнаті — й побачив над собою двох чоловіків із мачете.

На щастя, непорозуміння швидко вдалося владнати: чоловіки вибачилися перед власником, потисли йому руки й поїхали за правильною адресою. Там клієнт їх пригостив сніданком, а по тому за чоловіками приїхала поліція, яка арештувала їх за проникнення в приватну власність зі зброєю.

Суддя, який розглядав справу, визнав, що «її обставини є незвичайними». Тому він ухвалив, що дії найнятих чоловіків були ненавмисними. Одного з них повністю виправдали.

На жаль, про те, чи задоволений клієнт послугами чоловіків, нічого не повідомлялося.

Поділитись: