Світ

Австрія не бачить можливості вирішити конфлікт в Сирії без участі РФ

16 квітня, 2018 10:50
Світ/Австрія не бачить можливості вирішити конфлікт в Сирії без участі РФ
Зберегти
Вигляд
Очільниця МЗС Австрії Карін Кнайссль висловила переконання, що прогрес у вирішенні сирійського конфлікту можливий лише за участі усіх його сторін.

Очільниця МЗС Австрії Карін Кнайссль висловила переконання, що прогрес у вирішенні сирійського конфлікту можливий лише за участі усіх його сторін.

Про це вона заявила перед початком засідання міністрів закордонних справ ЄС у Люксембурзі, передає «Європейська правда».

Відповідаючи на запитання журналіста, чи можливі подальші переговори щодо Сирії без участі Росії, вона сказала:

«Необхідно говорити з усіма. Не можна від самого початку казати, що конкретні сторони конфлікту, конкретні персони не допускаються за стіл переговорів», — зазначила Кнайссль.

Вона наголосила, що позицією Австрії завжди було зберігати фундамент для обговорення та відкриті канали для спілкування як в ЄС, так і за його межами.

Міністерка також анонсувала свій візит до Москви 19 квітня. На зустрічі обговорять розвиток подій на Близькому Сході, зокрема, конфлікт у Сирії та Іранську угоду.

У ніч проти 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали удару по Сирії, Трамп назвав їх «досконалою місією».

Удари США, Британії та Франції по Сирії підтримало НАТО , Україна, а також Ліга арабських держав.

МЗС Росії відреагувало на удари по хімоб'єктах у Сирії. Росія скликала екстрене засідання Радбезу ООН через удари по Сирії, проте Радбез ООН відхилив проект резолюції Росії.

Міноборони Франції опублікувало відео удару по Сирії.

8 квітня здійснили хіматаку на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, внаслідок якої загинули щонайменше 70 людей, та постраждали понад 1000.

Пов`язані новини