Війна

Австрія підтримує ідею миротворчої місії на Донбасі — Курц

8 лютого, 2018 18:47
Війна/Австрія підтримує ідею миротворчої місії на Донбасі — Курц
Зберегти
Вигляд
Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц заявляє про підтримку введення миротворчої місії на Донбас і можливості країни брати участь в цьому проекті.

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц заявляє про підтримку введення миротворчої місії на Донбас і можливість країни брати участь в цьому проекті.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Австрійський федеральний уряд буде підтримувати цю ідею (миротворчої місії на Донбасі)... Я розумію, що поки до цього дійде — ще тривалі переговори, багато кроків потрібно здійснити», — сказав Курц у Відні.

За його словами, як тільки ця миротворча місія буде створена — буде вирішуватися питання, які країни візьмуть в ній участь.

«Якщо з українського боку буде прохання або бажання, щоб Австрія теж приєдналася або надала якусь допомогу — ми з боку федерального уряду, з боку міністра оборони обговоримо це», — запевнив Курц.

У свою чергу, Порошенко подякував Австрію за підтримку ідеї миротворчої місії на Донбасі під мандатом ООН.

«Я впевнений в тому, що ця місія може виступати твердим гарантом режиму припинення вогню, роззброєння незаконних збройних формувань, стимулювати виведення російських військ з окупованої території і забезпечити надійне закриття кордону з Росією, щоб ми, нарешті, після імплементації пакета з безпеки могли перейти до етапу політичного врегулювання», — сказав президент України.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер за підсумками зустрічі з помічником президента РФ Владиславом Сурковим заявив, що Росія готова до введення та поступового розширення місії ООН на Донбасі.

ДИВІТЬСЯ: Спецпредставник США Волкер: Не вірю, що Росія вирішила вивести війська з Донбасу.

Пов`язані новини