Війна

Росія готова до введення та поступового розширення місії ООН на Донбасі — Волкер

29 січня, 2018 17:36
Війна/Росія готова до введення та поступового розширення місії ООН на Донбасі — Волкер
Зберегти
Вигляд
Росія готова до того, щоб миротворча місія ООН на Донбасі розміщувалася не лише на лінії зіткнення, а й на ширших його територіях.

Росія готова до того, щоб миротворча місія ООН на Донбасі розміщувалася не лише на лінії зіткнення, а й на ширших його територіях.

Про це повідомив спецпредставник США з питань України Курт Волкер під час телефонної конференції з журналістами за результатами зустрічі з помічником Путіна Владиславом Сурковим.

«На минулій зустрічі (із Сурковим — ред.) Росія, гадаю, була відкритішою щодо ідеї ширшого мандату для миротворчої місії», — сказав він.

На його думку, якщо миротворча місія почне працювати, згодом її можна буде розширити.

«Вона може почати з лінії зіткнення, а потім розміститися на ширші території. Зрештою ми матимемо миротворчу місію на всій території (зони збройного конфлікту на Донбасі — ред.)», — розповів Волкер.

«Побачимо, чи повернеться російська сторона з оновленою пропозицією того, як, на їхню думку, має працювати (місія —ред.). І потім розглянемо цю пропозицію».

Він уточнив, що не отримав від Суркова інформації про конкретні терміни реалізації ідеї РФ щодо миротворців.

Попередня зустріч Суркова та Волкера відбулася в середині листопада 2017 року в Белграді. Тоді Сурков заявив, що Росія погодила три з 29 абзаців пропозиції США про розміщення миротворців у зоні збройного конфлікту на Донбасі.

ДИВІТЬСЯ: Спецпредставник США Волкер: Не вірю, що Росія вирішила вивести війська з Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Пов`язані новини