Політика

Австрія відтермінувала екстрадицію Фірташа — адвокат

26 грудня, 2017 18:56
Політика/Австрія відтермінувала екстрадицію Фірташа — адвокат
Зберегти
Вигляд
Верховний суд Австрії визнав небезпідставною апеляцію українського олігарха Дмитра Фірташа з проханням переглянути вердикт Апеляційного суду країни, який дозволив його екстрадицію в США.

Верховний суд Австрії визнав небезпідставною апеляцію українського олігарха Дмитра Фірташа з проханням переглянути як помилковий вердикт Апеляційного суду країни, який дозволив його екстрадицію в США.

Про це заявили захисники Фірташа, передає «Інтерфакс-Україна». 

«Верховний суд постановив призупинити екстрадицію пана Фірташа до розгляду його звернення», — йдеться у заяві адвоката українського бізнесмена Ленні Девіса. 

За його словами, Верховний суд Австрії також призупинив розгляд справи до тих пір, поки суд Європейського Союзу не винесе попереднє рішення про можливість застосування Хартії ЄС з прав людини до апеляції проти екстрадиції Фірташа.

У 2014-му році українського олігарха Дмитра Фірташа затримали у Відні за запитом про екстрадицію до США, де його звинувачують у дачі хабара розміром 18,5 мільйонів доларів за ліцензію на розробку титанових родовищ у Індії поза конкурсом. Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.

23 лютого, земельний суд Відня, розглянувши запит Іспанії про екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа, прийняв рішення звільнити його без внесення додаткової застави.

Також, Іспанія оголосила Фірташа в міжнародний розшук у справі про відмивання грошей.

22 серпня 2017-го прокуратура заявила про викриття схем розкрадання коштів компаніями Фірташа в Україні. 

Пов`язані новини