Автобус із символікою «Опозиційної платформи — за життя» безкоштовно підвозить виборців з окупованої Горлівки на підконтрольну територію, аби вони змінили місце голосування.

Про це повідомляють «Новости Донбасса».

За словами кореспондента видання, йдеться про зміну місця голосування в прифронтовому окрузі №51 — Зайцеве Донецької області. У цьому окрузі зареєстровані майже 3 тисячі виборців — це мешканці як підконтрольної, так і непідконтрольної території.

Журналісти побачили автобус із символікою «Опозиційної платформи» Медведчука-Бойка, на якому зокрема розміщена агітація кандидата від партії на цьому окрузі Андрія Альоши та лідера політсили Юрія Бойка. Автобус стояв біля КПВВ «Майорське», поруч з яким розташована будівля окружної виборчої комісії.

Люди біля держреєстру виборців заявили, що вони прописані в окупованій Горлівці. Агітатор «Опозиційної платформи» розповів, що людей привозять безкоштовно і добровільно, тому він не бачить в цьому впливу на виборців.

Водночас юристка громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба заявила, що безкоштовне підвезення виборців є незаконною агітацію і може розцінюватися як підкуп.

Зазначимо, що на окрузі №51 балотується народна депутатка Надія Савченко. 8 липня вона пообіцяла поїхати на непідконтрольну територію для передвиборчої агітації.

Нагадаємо, згідно з останніми рейтингами, «Опозиційна платформа» йде на другому місці в електоральних симпатіях українців, лідирує — президентська партія «Слуга народу».

Поділитись: