Життя

Креативний директор Pixar пішов у піврічну відпустку через звинувачення у домаганнях

22 листопада, 2017 09:16
Життя/Креативний директор Pixar пішов у піврічну відпустку через звинувачення у домаганнях
Зберегти
Вигляд
Креативний директор студій Pixar і Walt Disney Animation, автор сценаріїв та режисер мультфільмів «Історія іграшок» та «Тачки» Джон Лассетер оголосив, що йде у піврічну відпустку за свій рахунок після звинувачень в неналежній поведінці.

Креативний директор студій Pixar і Walt Disney Animation, автор сценаріїв та режисер мультфільмів «Історія іграшок» та «Тачки» Джон Лассетер оголосив, що йде у піврічну відпустку за свій рахунок після звинувачень в неналежній поведінці.

Про це повідомляє  The Hollywood Reporter. 

Рішення, за словами Лассетера, було прийнято після того, як йому стало відомо про скарги з боку підлеглих. Він додав, що «завжди непросто усвідомити свої проступки, але тільки так можна чогось навчитися».

Заява Лассетера була опубліковано одночасно з виходом статті The Hollywood Reporter про скарги на креативного директора. Неназваний співробітник Pixar розповів виданню, що, хоча Лассетер відомий своєю манерою усіх обіймати, він також «хапав, цілував і коментував зовнішній вигляд» своїх підлеглих.

«Я хочу особливо вибачитися перед усіма, кого я міг обійняти проти їхньої волі або будь-яким іншим жестом чи дією перетнути межу дозволеного. Якими б не були мої наміри, у кожного є право на особистий простір, який треба поважати», — написав Лассетер.

У своєму листі співробітникам студій Лассетер зазначив, що як керівник повинен піклуватися про те, щоб до всіх співробітників ставилися з повагою.

Нагадаємо, хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема  продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Згодом, у сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

Вайншейтна виключили зі складу Британської академії кіно. А авторів серіалу «Картковий будиночок» змушують переписати сценарій через скандал зі Спейсі

ЧИТАЙТЕ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань

Пов`язані новини