Автор книг про ведмежа Паддінгтона помер у віці 91 року

28 червня, 2017 18:08
default/Автор книг про ведмежа Паддінгтона помер у віці 91 року
Зберегти
Вигляд
lead
Англійський письменник і сценарист Майкл Бонд, автор серії книг про ведмежа Паддінгтона, помер у віці 91 року.

Англійський письменник і сценарист Майкл Бонд, автор серії книг про ведмежа Паддінгтона, помер у віці 91 року.

Про це повідомляє ВВС.

За словами видавця Бонда, письменник помер у своєму будинку в Лондоні після нетривалої хвороби.

Писати розповіді Майкл Бонд почав в 1945 році, а у 1958 році видав свою першу книгу. Це була розповідь про ведмедика Паддінгтона.

Тоді Бонд працював телеоператором на ВВС. З тих пір Бонд написав ще 19 книг про Паддінгтона. У 1997 році він отримав Орден Британської імперії за внесок у дитячу літературу.

Перша книга про Паддінгтона була перекладена більш ніж на 30 мов світу. Її герой — ведмежа, який приплив з Дрімучого Перу в Англію. Його історія починається на Паддінгтонському вокзалі в Лондоні, поряд з яким довгий час жив сам Бонд.

У радіоінтерв'ю ВВС у грудні 2014 року Майкл Бонд розповів, що він вирішив написати розповідь про Паддінгтона «просто для власного задоволення».

Повертаючись додому в переддень Різдва 1956 року народження, він побачив в магазинній вітрині самотнього плюшевого ведмедика і купив його для своєї дружини. Потім, сидячи перед друкарською машинкою, він дивився на ведмедика і став вигадувати його історію. Так з'явився «Ведмедик на ім'я Паддінгтон».

Остання розповідь з цієї серії, «Зоряна година Паддінгтона», була опублікований в квітні 2017-го року. Це колекція листів, які ведмежа відправив своїй тітці Люсі в Перу.

Книжки про Паддінгтона розійшлися по світу загальним тиражем понад 35 млн примірників. У 1975 році був знятий перший мультиплікаційний серіал про ведмежа. У 2014 році режисер Пол Кінг зняв фільм «Пригоди Паддінгтона», касові збори якого перевищили 288 млн доларів. У листопаді 2017 року має вийти сіквел цього фільму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гомер, кіно і латина: 20 фактів про «Гаррі Поттера і філософський камінь».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram