Автор книги про Білий дім за часів президентства Дональда Трампа заявив, що Трамп «не має авторитету».

Автор книги про Білий дім за часів президентства Дональда Трампа заявив, що Трамп «не має авторитету».

Про це повідомляє ВВС.

«Президент США має менший авторитет, ніж, можливо, будь-яка людина, що колись ступала на Землю», — сказав про Трампа автор книги Майкл Вульф.

Він також заявив, що усі підлеглі Трампа кажуть про нього «як про дитину».

«Він має потребу у миттєвому задоволенні. Ця людина не читає, не слухає. Це все про нього», — додає Вульф.

Книга «Вогонь і лють: Всередині Білого дому Трампа», яку намагалися заборонити до продажу адвокати президента, вийшла у світ вже цього дня.

Раніше повідомлялося, що колишньому радникові президента США Стіву Беннону загрожує судовий позов через коментарі, які він надав автору книги про адміністрацію Трампа Майклу Вулфу.

Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine.

У книзі, зокрема, стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували. Зокрема, пише Вулф з посиланням на екс-радника Трампа Беннона, сім'я Трампа на певному етапі не готова була робити фінансові вкладення в його кампанію, так як не було жодних гарантій його перемоги.

Беннон також заявив автору книги, що вважає зустріч сина Трампа з групою росіян, включаючи адвоката Наталю Весельницьку, «зрадою».

У книзі також стверджується, що дочка Трампа, Іванка, яка брала разом з чоловіком активну участь у передвиборній кампанії батька і продовжила роботу в його адміністрації після перемоги на виборах, розраховує стати першою жінкою на посаді президента США.

Поділитись: