Батальйон спецпризначення «Азов» заявляє, що ніколи не співпрацював з Олегом Ширяєвим, про затримання якого повідомила поліція у зв'язку з конфліктом на Харківщині.

Батальйон спецпризначення «Азов» заявляє, що ніколи не співпрацював з Олегом Ширяєвим, про затримання якого повідомила поліція у зв'язку з конфліктом на Харківщині.

Про це йдеться у повідомленні «Азову».

«Арес-служба «Азову» офіційно заявляє, що Олег Ширяєв ніколи не мав жодного стосунку до особового складу нашого підрозділу, та вимагає негайного спростування у Антона Геращенка та всіх, хто поширив навмисно вкинутий українському суспільству фейк», — йдеться у повідомленні.

У формуванні пояснили, що вважають інцидент «проявом неповаги до нашого підрозділу, адже його вміст шкодить незаплямованій репутації нашого полку».

«Олега Ширяєва відповідально називаємо зрадником інтересів українського народу, якого жоден із нас не назве людиною слова та честі», — додали в Азові».

Раніше поліція заявила, що затримала екс-бійця батальйону «Азов» Олега Ширяєва за підозрою у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині.

Нагадаємо, 11 вересня стало відомо, що на територію елеватора у селищі Занки на Харківщині проникли невідомі в балаклавах. Там їх зустріли мешканці райцентру. Унаслідок цього між кількома групами осіб стався конфлікт і стрілянина.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що відбулась «спроба силового, із застовуванням зброї, захоплення зернового елеватора».

За даними поліції, поранення під час конфлікт отримали 7 людей, серед яких шестеро чоловіків й один працівник поліції. Усіх їх доправили до місцевої лікарні для надання допомоги.

Як повідомила «Всеукраїнська Аграрна Рада», йдеться про спробу рейдерського захоплення фермерського господарства «Строгого О.Ф.».

Поліція відкрила кримінальне провадження і повідомила, що затримала через конфлікт 22 людини та вилучила зброю.

Поділитись: