Колишній віцепрезидент США Джозеф Байден і його син Гантер не мають ніякого стосунку до справи про пропозицію хабаря керівництву НАБУ і САП за закриття справи, в якій фігурує Микола Злочевський.

Про це очільник САП Назар Холодницький заявив на брифінгу.

«Давайте поставимо крапку в цьому раз і назавжди. Байден-молодший і Байден-старший в цьому конкретному провадженні не фігурують», — наголосив Холодницький.

Раніше стало відомо, що в інтересах Злочевського його люди за 6 млн доларів намагалися підкупити Холодницького та керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського. За ці гроші Холодницький і Калужинський мали закрити кримінальне провадження про злочинну організацію Сергія Курченка, в якому Злочевський є підозрюваним. Справу хотіли закрити до дня народження Злочевського (14 червня), щоб він міг без перешкод повернутися в Україну.

У справі щодо дачі хабаря вже затримали трьох осіб: першого заступника начальника Податкової служби Києва Миколу Ільяшенка, директора з правових питань компанії Burisma Андрія Кічу та ще одного фігуранта.

Поділитись: