УКРАЇНА

Балчун автоматично залишиться головою «Укрзалізниці» ще 2 роки

21 червня, 2017 19:01
УКРАЇНА/Балчун автоматично залишиться головою «Укрзалізниці» ще 2 роки
Зберегти
Вигляд
Чинний глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун залишиться на посаді ще 2 роки, відповідно до чинного законодавства.

Чинний глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун залишиться на посаді ще 2 роки, відповідно до чинного законодавства.

Про це йдеться у заяві «Укрзалізниці».

«Балчуна було призначено головою правління ПАТ «Укрзалізниця» розпорядженням Кабінету Міністрів України. Згідно із законодавством строк повноважень голови правління товариства становить 3 роки (пункт 83 Статуту товариства, затвердженого відповідною постановою Кабінету Міністрів України)», — йдеться у повідомленні.

Звільняється чи призначається голова «Укрзалізниці» виключно Кабінетом Міністрів України.

«Оскільки після закінчення 05.06.2017 строку контракту з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» від 06.06.2016 трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагала їх припинення (Кабінет Міністрів України не приймав жодних рішень із цього приводу), дія контракту з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» Балчуном, з урахуванням положень частини 1 ст. 39-1 та частини 2 ст. 23 КЗпП, формально вважається продовженою до 5 червня 2019 року», — додали в Укрзалізниці.

Сам Балчун заявив, що готовий сприйняти будь-яке рішення Кабінету міністрів.

«Зрештою, я від самого початку маю домовленість з паном Прем'єром, що цей контракт зі мною є досить віртуальним і може бути розірваний у будь-який момент», — написав він. 

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово критикував роботу Балчуна на посаді голови «Укрзалізниці». Міністр закликав звільнити його та передати «Укрзалізницю» в управління уряду. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відбувається із «Укрзалізницею»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини