Батько убитої активістки Катерини Гандзюк Віктор закликав не звільняти генерального прокурора Руслана Рябошапку, бо з ним на посаді справа про вбивство доньки почала просуватися.

Про це Віктор Гандзюк заявив у Facebook.

«Якщо від колишнього Генпрокурора (Юрія Луценка — ред.) я і Катя чули лише гучні та брехливі обіцянки і докори, то у теперішнього, здається, нарешті є зрушення», — написав він.

Гандзюк нагадав, що в Болгарії затримали фігуранта справи Левіна й почали «ворушити злочинні угруповання», які діяли на Херсонщині.

«І от новина — пана Рябошапку знімають. То все почнеться спочатку? Будуть нові прокурори, які заново знайомитимуться зі справою? Знову почнуть скаржитись на «попередників»?», — запитав батько Каті у Зеленського.

Він також запитав, чому, якщо Рябошапка несе відповідальність за провалені справи, такої відповідальності не несе глава МВС Арсен Аваков.

«Де відповідальність за втечу з України Левіна, якого попередив очільник обласної поліції Меріков, а Аваков тепер підвищив його по службі? Де відповідальність за знищення поліцією частини матеріалів у справі Каті, за те, що більшість поліцейських, що активно допомагали вбивцям моєї доньки, «сховали» по районах?», — наголосив Віктор Гандзюк.

Він додав, що крім цієї справи поліцейські за міністра Авакова не розкрили десятки випадків нападів на активістів в усій країні.

Батько Катерини уточнив, що йому не принципово, яким буде прізвище генпрокурора.

«Проте я хочу спитати Вас, пане Президенте: а як же Ваші обіцянки, що нова прокуратура доведе справу Каті до кінця? Ви ж особисто обіцяли мені і на всю країну, що вбивці Каті будуть сидіти?», — зазначив він.

Гандзюк підкреслив, саме Зеленський є гарантом того, що Левіна екстрадують в Україну, й фігурантів справи притягнуть до відповідальності.

Нагадаємо, 3 березня в Раді зареєстрували проект постанови про звільнення генпрокурора Рябошапки.

Поділитись: