Фігурант справи про вбивство Катерини Гандзюк Ігор Павловський у Печерському райсуді Києва, 3 березня 2020 року
Фото:

Вікторія Рощина/hromadske

Печерський суд Києва залишив під вартою до 16 квітня Ігоря Павловського — підозрюваного у створенні злочинної організації на Херсонщині та незаконному зберіганні зброї.

Про це передає кореспондентка hromadske із зали суду.

Адвокат безоплатної правової допомоги Максим Костін через відсутність адвокатів за договором просив відкласти засідання. За його словами, захисники за договором зараз в Одесі на іншому засіданні та попередили про це завчасно. Втім суд продовжив засідання.

Адвокат наголошував на поганому самопочутті Павловського. Вдень його госпіталізували з будівлі суду, але лікар зазначив, що його стан дозволяє брати участь у засіданні.

Адвокат просив обрати Павловському домашній арешт. Сам Ігор Павловський нічого не говорив, оскільки зазначив, що погано себе почуває.

Суддя продовжив тримання під вартою Павловському до 16 квітня, прокурори просили до 20.

Павловський також є фігурантом справи вбивства Катерини Гандзюк, обвинувачується безпосередньо у приховуванні злочину, а наприкінці лютого йому оголосили нову підозру щодо незаконного заволодіння транспортними засобами у березні 2016 року.

У новій підозрі йдеться про те, що двоє людей, Ансар Ракібов та Халдун Галуштякін, у березні 2016 року звернулися до Ігоря Павловського з проханням організувати привласнення двох транспортних засобів на суму близько 5 мільйонів гривень у складі організованої злочинної групи. Він, за даними слідства, залучив своїх помічників Валерія Одінцова та Ганну Калюжну. 

Інша підозра, яку оголосили Павловському у січні, стосується того, що, за даними слідства, Павловський створив злочинну організацію на Херсонщині, яка займалася залякуванням людей, пошкодженням їхнього майна, масовими заворушеннями на замовлення.

У підозрі йдеться про два епізоди: підпал автомобілів двох активістів Олександра Цегельника та Юрія Марудова у квітні 2018 року та масові заворушення біля Олешківської районної державної адміністрації. Також, за даними слідства, під час обшуків у будинку Ігоря Павловського 20 січня знайшли вогнепальну зброю.

Поділитись: