Доброволець Павло Білоус, який пропонує провести на День незалежності альтернативний парад через скасування державного, заявив про велику кількість охочих взяти в ньому участь.

Про це Білоус заявив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

Він розповів. що коли створив у соцмережах цю подію і запросив прийти на альтернативний парад, відгукнулося багато людей, чого він не очікував.

«Охочих виявилося дуже багато — за вчорашній вечір 6 тисяч, і сьогодні десь 6 тисяч», — сказав доброволець.

Він зазначив, що декілька військових створили таку подію.

«Ми зараз між собою знаходимо спільну мову, щоби об’єднатися і провести один грандіозний парад на Хрещатику, щоби всі, хто хоче, могли прийти», — уточнив Білоус.

Він вважає, що говорити про організаційні питання, зокрема про те, хто очолить колону, до парламентських виборів не треба, бо багато політиків «хочуть попаіритися» на цій темі.

Також скептично доброволець сприймає заяву прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про те, що Мінфін повинен знайти гроші на парад.

«Це все передвиборче базікання. Давайте поговоримо про це після 21 липня (день виборів у Раду — ред.). І тоді Гройсман забуде про парад і ніхто вже ніяких грошей не виділить, тому що це буде вже нікому не потрібно», — резюмував Білоус.

9 липня президент України Володимир Зеленський повідомив, що кошти, передбачені на проведення військового параду 24 серпня перенаправляють на виплати премій військовим, а самого параду не буде.

«Але буде новий формат», — додав він.

Водночас все одно вийти на парад закликав спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Поділитись: