Вид на Середземне море, триптих Бенксі (2017)
Фото:

Mutual Art

Британський вуличний художник Бенксі пожертвував триптих «Вид на Середземне море», створений ним у 2017 році, для благодійного аукціону Sotheby’s. Гроші з нього підуть на фінансування дитячої лікарні у Віфлеємі.

Про це повідомляє Sky News.

На картинах триптиху зображено три дещо різні види з узбережжя Середземного моря. На березі й рифах розкидані рятувальні жилети — за задумом Бенксі, вони символізують мігрантів і біженців, що потонули в морі, намагаючись перетнути його в пошуках кращого життя в ЄС.

Триптих Бенксі спершу призначався для його готелю у Віфлеємі, де розташовані музей і галерея. За оцінками, їхня сукупна вартість складає від 800 тисяч до 1,2 мільйона фунтів стерлінгів.

  • Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена.
  • Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990-х років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.
  • 14 липня Бенксі створив роботи у вагоні лондонського метрополітену, які присвятив пандемії коронавірусу. Того ж дня працівники метрополітену їх прибрали, навіть не здогадавшись, хто їх створив.
Поділитись: