Ціни на бензин А-95 у квітні 2020 року впали на 2 гривні за літр, а від початку року — в середньому на 5,33 гривні за літр.

Про це повідомляють в Антимонопольному комітеті.

Там зазначають, що станом на 8 травня літр бензину А-95 в середньому коштує 17,45 гривні за літр. Також у квітні подешевшало дизельне пальне — на 20,2% від початку 2020 року.

Зниження цін на пальне в Антимонопольному комітеті пов'язують зі своїми зустрічами з представниками найбільших мереж автозаправних станцій.

«Ми бачимо динаміку цін на світових ринках і бачимо як здешевлення доходить до кінцевого споживача в Україні. Ринок пального є одним з ключових для АМКУ з 2016 року і перебуває під особливим контролем. Тож ми й надалі продовжимо слідкувати за ситуацією», — повідомив голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв.

За розрахунками Національного банку України через обвал світових цін на нафту ціни на бензин в України можуть впасти на 10-15% за підсумками 2020 року.

Нагадаємо, що 20 квітня американська нафта WTI подешевшала до мінус 40 доларів за барель на тлі рекордного скорочення попиту та закінчення термінів поставок нафти за травневими ф'ючерсами.

Поділитись: