Колишній представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі у Мінську Роман Безсмертний заявив, що дізнався про своє звільнення зі ЗМІ.

Про це Безсмертний написав на своїй сторінці у Facebook.

«Стиль роботи ОПУ: зі ЗМІ дізнався про призначення і про звільнення з ТКГ у Мінську», — заявив політик.

Раніше повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський звільнив Безсмертного з посади представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, 9 липня Зеленський уповноважив Безсмертного представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань ТКГ в Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі замість Олександра Моцика.

У 2015 році Роман Безсмертний був призначений представником України в політичній підгрупі ТКГ. У квітні 2016 року вийшов з Мінського процесу.

17 липня Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на сході України за участю представників незаконних збройних формувань домовилась про чергове перемир'я на Донбасі. Так зване «хлібне перемир'я» розпочалося від початку доби 21 липня уздовж всієї лінії розмежування. Уперше сторони домовились про повний режим тиші, а представник політичної підгрупи в Мінську Роман Безсмертний зазначив, що вогонь на Донбасі домовились припинити «можливо і назавжди». Однак майже одразу обстріли знов почались.

Поділитись: