УКРАЇНА

Безвізом скористалися вже понад мільйон українців — ДПСУ

31 липня, 2018 13:52
УКРАЇНА/Безвізом скористалися вже понад мільйон українців — ДПСУ
Зберегти
Вигляд
З початку дії безвізового режиму в Україні, вже понад мільйон українців скористалися ним для поїздок до країн Європейського союзу.

З початку дії безвізового режиму в Україні, вже понад мільйон українців скористалися ним для поїздок до країн Європейського союзу.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«Це вражаюча цифра, яка відображає реалії сьогодення. Адже маючи біометричний паспортний документ для громадян України відкрито кордони 30 країн Євросоюзу і планувати поїздки можна більш спонтанно, без ризику купувати квитки заздалегідь», — йдеться у повідомленні.

За даними прикордонників, активний рух в рамках безвізу спостерігається у пунктах пропуску повітряного сполучення: авіаподорожі до ЄС обирають близько 35% українців. Популярним напрямком для перетину кордону залишається Польща.

Раніше прикордонники повідомляли, що у червні стрімко зросла кількість українців, які подорожували до країн Євросоюзу за безвізовим режимом.

Зазначається, що значне збільшення пасажиропотоку до країн Європейського союзу пов’язане, зокрема, з початком туристичного сезону і відпусток.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українці створили додаток, який поміщає логотип України на закордонний паспорт

Зазначимо, що 11 червня 2018 вже рік, як в Україні діє безвізовий режим з Євросоюзом. За цей час 555 тисяч українців скористались можливістюпоїхати до Європи за біометричним паспортом без віз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як скористатися «безвізом» на автівці: інструкція від МВС

Пов`язані новини