Українські біатлоністи не можуть отримати нові гвинтівки та набої до них через низку бюрократичних перепон, а також через заборону Євросоюзу продавати Україні зброю

Українські біатлоністи не можуть отримати нові гвинтівки та набої до них через низку бюрократичних перепон, а також через заборону Євросоюзу продавати Україні зброю.

Про це розповів голова Федерації біатлону України Володимир Бринзак у інтерв’ю виданню «Сегодня».

За словами Бринзака, вболівальники не мають гадки щодо проблем українських біатлоністів, які залишаються за кадром.

«Нам треба вже Підручному змінити зброю, а Євросоюз заборонив Україні його продавати, і Джимі пора міняти гвинтівку. І нікого це не хвилює, що нам не можна купити спортивну гвинтівку для лідерів чи патрони», — сказав він.

Голова спортивної федерації також поскаржився на забюрократизованість української держави, яка не може видати біатлоністам необхідні патрони.

«У нас патрони є на складаї в армії, але уряд нічого не може вирішити. Це ж уже не Євросоюз. Треба тільки самим бюрократію зняти. Мільйони патронів лежать і гниють. Дітям ні з чого стріляти. Міністерство оборони відписує, що це «озброєння, а його ми не маємо права передавати, лише знищувати». І при цьому вимушені купувати патрони за кордоном», — підсумував Бринзак.

Нагадаємо, 3 грудня у шведському Остерсунді завершилася чоловіча спринтерська гонка в рамках 1-го етапу Кубка світу з біатлону, в якій українець Дмитро Підручний посів 9-е місце.

Читайте також: «Збірна України з біатлону: перспективи і втрати на старті сезону»

Поділитись: