СПОРТ

Бій Кличка з Ф'юрі можуть знову перенести – британські ЗМІ

СПОРТ/Бій Кличка з Ф'юрі можуть знову перенести – британські ЗМІ
Зберегти
Вигляд
lead

Боксерський поєдинок Володимира Кличка з Тайсоном Ф’юрі 29 жовтня не відбудеться. 

Про це офіційно повідомила команда Ф'юрі, пише інформаційне агентство abcnews.

Медики заявили, що стан здоров'я Ф'юрі не дозволяє взяти участь у поєдинку.

Раніше інформація про можливе скасування бою-реваша між британцем Тайсоном Ф'юрі і українцем Володимиром Кличком була оприлюднена боксерськими інсайдерами Деном Рафаелем і Інграма Джонсом, отримала своє підтвердження, пише Вохіng news.

Інформацію про те, що бій Кличко - Ф'юрі 29 жовтня не відбудеться, підтвердили відразу два британських журналістів – оглядачі видань Daily Star Кріс Маккенна і Boxing News Деклан Уоррінгтон.

Але за їхніми даними, бій не скасовується, а переноситься на більш пізню дату. На яку саме – поки невідомо.

У команді британця відмовлялия коментувати можливе перенесення бою-реваншу з українцем, але виданню The Mirror стало відомо, що вранці 23 вересня представники Ф'юрі зв'язалися з командою Кличка з проханням про перенесення бою через травму, яку Ф'юрі нібито отримав на тренуванні. 

На офіційній сторінці фан-клубу братів Кличко у Facebook останній допис датований 23 вересня. В ньому розповідається про підготовку Володимира до бою, а також розміщене посилання на продаж квитків.

Нагадаємо, повідомлялося, що команди Володимира Кличка і Тайсона Ф'юрі офіційно узгодили дату проведення повторного бою між боксерами. Бій мав відбутися 29 жовтня 2016 року в Манчестері.

Раніше бій-реванш Кличка та Ф'юрі було перенесено через травму британця.

Пов`язані новини