У відповідь на погрози радника голови МВС Іллі Киви вручити повістки учасникам та учасницям «Конопляного маршу» організатори акції та бійці АТО записали звернення.

У відповідь на погрози радника голови МВС Іллі Киви вручити повістки учасникам та учасницям «Конопляного маршу» організатори акції та бійці АТО записали звернення.

Військових обурило те, що Кива подав як покарання службу в армії.

«Служба у ЗСУ є почесною, це не покарання для тих, хто прийшов виразити свою громадянську позицію», — заявив Євген Яранцев, голова ГО «Товариство ветеранів АТО».

Наголошується, що акція проводиться не через «бажання безкарного кайфу», як сказав про це Кива, а з метою підвищити ефективність МВС у боротьбі з наркозлочинністю.

«Замість того, щоб ловити людей із незначною кількістю трави, яку ті використовують у власних цілях – краще б зайнялись серйозним наркобізнесом» – говорить у відео Євген Самуджан, доброволець батальйону «Донбас».

Нагадаємо, що 20 травня о 14:00 під Кабінетом Міністрів України запланована акція з вимогами декриміналізації незначних правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків.

Зокрема кримінальне переслідування зберігання незначних кількостей марихуани без мети збуту (ст. 309 ч.1 ККУ) пропонується замінити адміністративним штрафом.

Раніше повідомлялось, що департамент Нацполіції з протидії наркозлочинності, який раніше очолював Кива, уряд ліквідував.

Цей департамент очольовав Ілля Кива. 22 квітня чинна на той момент голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе ініціювала звільнення керівника департаменту протидії наркозлочинності Іллі Киви у зв'язку з некоректними висловленнями.

Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков перевів Киву з Нацполіції на роботу в МВС.

Дивіться також, як пройшов минулий «Конопляний марш» у Києві: поліція VS націоналісти.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: