У російському П'ятигорську близько десяти озброєних працівників поліції прийшли в квартиру, де жив боєць ММА Мурад Амрієв. До цього часу він встиг втекти з міста.

У російському П'ятигорську близько десяти озброєних працівників поліції прийшли в квартиру, де жив боєць ММА Мурад Амрієв. До цього часу він встиг втекти з міста.

Про це повідомляє правозахисна організація Комітет попередження катувань.

Зазначається, що після отримання постанови про припинення кримінальної справи Амрієв поїхав у курортне місто П'ятигорськ і поселився у квартирі члена Комітету запобігання катуванням, журналіста Костянтина Гусєва.

«Увечері 3 липня 2017 року квартиру прийшов дільничний для перевірки документів по «сигналом пильних сусідів». Дільничний записав паспортні дані Мурада і пішов. Зрозумівши, що цим справа не обмежиться, Мурад вважав за краще відразу виїхати з П'ятигорська», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через годину в квартиру прийшли близько 10 озброєних поліцейських з автоматами, у бронежилетах.

«Поліцейські зажадали повідомити, де зараз Мурад Амрієв. Я відповів, що він поїхав в невідомому мені напрямку. Мене «пробили по базі», після чого поліцейські пішли», — розповів Гусєв.

Згодом до квартири знову прийшов дільничний і сказав, що Амрієв «проходить по федеральній базі розшуку».

Адвокат Амрієва підозрює, що його досі не зняли з розшуку і подав відповідну скаргу в грозненський відділ поліції № 3.

Боєць Мурад Амрієв втік із Чечні в Україну в 2013-му році. На батьківщині до нього застосовували тортури та відкрили кримінальну справу (яку, здавалося, незабаром закрили).

У червні цього року при спробі перетину українсько-російського кордону Амрієва затримали російські силовики. З’ясувалося, що справу проти нього відкрито повторно, тож його розшукують. Після з'ясування обставин, його відпустили.

Однак, пізніше Амрієва затримали білоруські прикордонники в місті Добруш. Згодом вони передали Амрієва ФСБ Росії, а ті у свою чергу — чеченським правоохоронцям.

10 червня чеченського бійця Мурада Амрієва поліція Грозного відпустила під підписку про невиїзд.

Виступаючи за Україну, Амрієв став чемпіоном світу зі змішаних бойових мистецтв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «За брата»: історія затримання Мурада Амрієва

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: