Боєць MMA Амрієв звільнений під підписку про невиїзд — МВС Чечні

10 червня, 2017 14:05
default/Боєць MMA Амрієв звільнений під підписку про невиїзд — МВС Чечні
Зберегти
Вигляд
Чеченського бійця, чемпіона світу зі змішаних єдиноборств (ММА) Мурада Амрієва поліція Грозного відпустила під підписку про невиїзд.

Чеченського бійця, чемпіона світу зі змішаних єдиноборств (ММА) Мурада Амрієва поліція Грозного відпустила під підписку про невиїзд.

Про це російському виданню «Інтерфакс» повідомили в МВС по Чечні.

«Мурад Амрієв в супроводі оперативника був доставлений в поліцію в Грозному. Після оформлення відповідних документів він відпущений під підписку про невиїзд і переданий його близьким родичам, з якими він і поїхав додому», — йдеться у повідомленні.

Раніше глава Комітету з питань запобігання катуванням Ігор Каляпін повідомив, що Амрієва «звільняють» з-під варти.

Однак він додав, що навряд наразі Амрієв може безперешкодно покинути територію країни.

Боєць Мурад Амрієв втік із Чечні в Україну в 2013-му році. На батьківщині до нього застосовували тортури та відкрили кримінальну справу (яку, здавалося, незабаром закрили).

Виступаючи за Україну, Амрієв став чемпіоном світу зі змішаних бойових мистецтв. У червні 2017-го при спробі перетину українсько-російського кордону Амрієва затримали. З’ясувалося, що справу проти нього відкрито повторно, тож його розшукують.

В ніч з 7 на 8 червня стало відомо про затримання Амрієва прикордонниками в білоруському місті Добруш. Влада Білорусі оголосила про намір видати його Росії.

У п'ятницю, 9 червня, стало відомо, що білоруські прикордонники передали Амрієва ФСБ вночі.

ЧИТАЙТЕ: «За брата»: історія затримання Мурада Амрієва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини