Білоруська компанія «Будівельно-монтажний трест №8» виграла тендер на ремонт 15-кілометрової ділянки траси М-05 Київ-Одеса за 695 мільйонів гривень.

Білоруська компанія «Будівельно-монтажний трест №8» виграла тендер на ремонт 15-кілометрової ділянки траси М-05 Київ-Одеса за 695 мільйонів гривень.

Про це йдеться у системі державних закупівель Prozorro, передають «Наші гроші».

Замовник (Служба автомобільних доріг у Київській області — ред.) провів тендер на ремонт ділянки 128+028 — 143+028 кілометр. Компанія «БМТ №8» має завершити ремонт до 2020 року, гарантійний строк на дорожнє покриття становить 10 років.

«За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, суміш ЩМА-20 коштує 2 532 грн./т, а асфальтобетон крупнозернистий типу А марки 1 — 1 818 грн./т, що відповідає ринку та іншим тендерам», — зазначають «Наші гроші».

«Будівельно-монтажний трест №8» входить до білоруського державного холдингу «Белавтодор». З липня 2017 року ця компанія та обласні автодори Бреста, Гомеля і Гродно виграли в Україні тендерів на 1,33 мільярди гривень, з яких цей — найбільший.

Також відомо, що асфальтобетон «БМТ №8» поставлятиме ТОВ «Спеціалізоване будівельно-монтажне управління «Підряд», серед власників якого Ганна Скіценко — дочка екс-гендиректора «Київавтодору» та екс-депутата Київради від партії «УДАР» Володимира Жукова.

Як повідомлялося, міст між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів у Києві збудують за 260,5 мільйоні гривень.

Нагадаємо, взимку трас Київ-Одеса повністю перекривали через сильні снігопади.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Cнігова пастка»: журналісти Громадського проїхалися затором на трасі Київ-Одеса (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

Поділитись: