Більше сотні жителів США, які 16 лютого не вийшли на роботу, тому що брали участь в акціях протесту під загальною назвою «День без мігранта»,  були звільнені.

Більше сотні жителів США, які 16 лютого не вийшли на роботу, тому що брали участь в акціях протесту під загальною назвою «День без мігранта»,  були звільнені.

Про це повідомляє CNBC.

«Деякі установи, наприклад, ресторани, дозволили своїм співробітникам не з'явитися на роботу в «День без мігрантів». Але не всі роботодавці дозволили пропустити робочий день і в підсумку вирішили звільнити порушників», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, CNBC наводить коментар компанії з виробництва лакофарбових матеріалів, що деякі співробітники попередили про намір не прийти на роботу в четвер, 16 лютого, але дозволу не отримали.

У підсумку вони були звільнені, але, підкреслюють в фірмі, не за участь в будь-яких мітингах і демонстраціях, а в зв'язку з невиходом на роботу.

Акція «День без мігрантів» повинна була показати американській владі і президенту Дональду Трампу важливість мігрантів для США.

Раніше, Трамп заявив про намір виграти суд щодо антиміграційного указу.

Нагадаємо, що указ Трампа забороняв в’їзд громадян з 7 мусульманських країн Африки і Близького Сходу до США.

Апеляційний суд США лишив у силі заборону антиміграційного указу Трампа.

Раніше федеральний суд в Сіетлі штату Вашингтон тимчасово зупинив дію указу американського президента.

США скасували 100 тисяч віз після цього указу.

Це викликало обурення серед населення й інших держав. Проти указу Трампа також  протестували у Великій Британії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: