У 5 районах Донецької області близько 388 тисяч мешканців залишаються без централізованого водопостачання внаслідок обстрілів.

У 5 районах Донецької області близько 388 тисяч мешканців залишаються без централізованого водопостачання внаслідок обстрілів.

Про йдеться у повідомленні Держслужби з надзвичайних ситуацій.

«Станом на 7 год. 10 червня водопостачання населенню (близько 388 тис. мешканців) у 5 районах області здійснюється погодинно з 21 резервного резервуару загальною ємністю 61 тис. м3», — йдеться у повідомленні.

Централізоване водопостачання, зокрема, відсутнє у районах: Покровський (178 тисяч осіб), Селидовський (80 тисяч), Волноваський (50 тисяч), Добропільський (50 тисяч) та Мар’їнський (30 тисяч).

На даний час необхідність підвозу води відсутня, зазначили в ДСНС.

За умови погодинної подачі води, можливість забезпечення населення водою може становити 3-4 доби.

Водночас, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що Донецька фільтрувальна станція вже працює.

«Вода пішла водогонами на Авдіївку. Міські резервуари наповнюються водою. До завтрашнього ранку вода буде в кранах у помешканнях», — зазначив він.

Нагадаємо, 9 червня Міжнародний комітет Червоного Хреста оприлюднив заяву, у якій закликав всі сторони конфлікту на Донбасі вжити усіх можливих заходів для відновлення водопостачання.

Раніше повідомлялося, що через обстріли південно-західна частина Донецької області може залишитися без водопостачання.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: