УКРАЇНА

Більшість підприємців України працюють у сфері торгівлі — Opendatabot

10 липня, 2018 13:47
УКРАЇНА/Більшість підприємців України працюють у сфері торгівлі — Opendatabot
Зберегти
Вигляд
Більша частина юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в Україні обрали основним видом своєї діяльності оптову та роздрібну торгівлю.

Більша частина юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в Україні обрали основним видом своєї діяльності оптову та роздрібну торгівлю.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Opendatabot.

В той же час, там реєструють сплеск у реєстрації юридичних осіб, основним видом діяльності яких є громадська діяльність.

«В останні 2 роки найпопулярнішим видом діяльності нових юридичних осіб після торгівлі стала «діяльність громадських організацій». Якщо в 2016 році таких юросіб було зареєстровано 5826, то в 2017-му — 8773. Таким чином, частка «громадських працівників» серед нових юросіб склала в минулому році вже майже 12,5%», — йдеться у повідомленні.

В Opendatabot також повідомляють, що в Україні більш ніж вдвічі зменшилась кількість нових ФОПів. У першій половині 2018 року їх зареєструвалось лише 43% від показника за аналогічний період 2017 року. Причиною цього аналітики бачать запровадження обов'язку сплати єдиного соціального внеску ФОПами.

Напередодні Opendatabot повідомляли, що в Україні зросла кількість випадків рейдерства та рейдерських захоплень підприємств.

Також там повідомляли, що 771 компанія України має борги з виплати заробітної плати перед своїми працівниками.

Пов`язані новини