За даними Міністерства юстиції України 771 компанія України має борги перед своїми працівниками з виплати заробітної плати.

За даними Міністерства юстиції України 771 компанія України має борги перед своїми працівниками з виплати заробітної плати.

Про це повідомляє Opendatabot.

Згідно з відкритими даними, найбільше компаній-боржників знаходиться у Київській області — 187 компаній, в той час як найбільше заборгували підприємства Харківської області — 60,5 мільйонів гривень.

«Найбільша заборгованість із зарплат — 46 млн гривень. Таку суму винен футбольний клуб «Металіст», який зараз знаходиться у стані банкрутства», — йдеться у повідомленні.

Серед найбільших боржників також «Запоріжжяобленерго» та «Рівнеазот», які заборгували 21,5 млн грн та 16,2 млн грн.

Нагадаємо, що на початку квітня 2018 року Міністерство юстиції розпочало кампанію з ліквідації заборгованості з виплати зарплат. Зокрема, там опублікували список найбільших боржників з оплати праці.

Зокрема, в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

Також першим підприємством, майно якого примусово продали у Мін’юсті для погашення боргів перед працівниками, став черкаський «Азот».

Раніше в СЕТАМ виставили на продаж землю та споруди Миколаївського суднобудівного заводу за борги з виплати зарплати. В Укроборонпромі, якому належить завод, повідомили, що продаж заводу незаконний.

Поділитись: