Фото:

Скріншот

53% опитаних українців вважають, що економічна криза восени 2020 року може статися через некомпетентність влади. А 32% вважають, що причиною може стати коронавірус.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Крім того, 6% вважають, що причиною кризи може стати війна на Донбасі.

Також дві третини респондентів заявили про погіршення економічного становища України за останні пів року. 30% вважають, що воно не змінилося, а 9% — покращилося.

Про погіршення економічного становища власної сім’ї зазначила половина опитаних (50%). Натомість 39% говорили про відсутність змін в їхньому економічному становищі, 9% — побачили покращення.

У найближчі шість місяців близько 40% очікують погіршення економічного становища країни, 31% — відсутності змін, 17% — покращення.

Опитування провели протягом 24-28 червня 2020 року. Опитали 2000 респондентів від 18 років та старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування — формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 — не більше 2,2%.

Поділитись: