Біля Офісу президента вимагають звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Київ, 23 лютого 2020 року
Фото:

Тетяна Безрук/hromadske

Близько 100 людей вийшли під Офіс президента на акцію проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вони вимагали звільнити його, а також не призначати на інші впливові посади.

Про це передає кореспондентка hromadske.

Активісти заявили про відсутність розслідувань нападів на громадських активістів та журналістів, зокрема розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

«Аваков і є тим вірусом, який заражує країну. Він небезпечний, токсичний і має піти з посади», — зазначила активіста Ліза Жарікова.

На акцію протесту також прийшов адвокат Віталій Коломієць — захисник підозрюваної у справі Шеремета Яни Дугарь. Він наголосив, що зіштовхнувся з залякуванням свідків та перешкоджанні роботі експертів через систему, створену і контрольовану чинним міністром.

Активісти хотіли залишити біля Офісу президента плакат з написом: «Подання про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова» та знаком питання біля підпису Володимира Зеленського. Втім правоохоронці не дозволили.

Біля Офісу президента вимагають звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Київ, 23 лютого 2020 року
Фото:

Тетяна Безрук/hromadske

Правоохоронці вистроїлись у шеренгу, щоб не дозволити залишити плакати на стінах Офісу президента.

Зазначимо, Арсена Авакова призначили міністром внутрішніх справ України 27 лютого 2014 року. Його перепризначили на посаду 29 серпня 2019 року. Він один з двох міністрів попереднього уряду, який залишився в Кабміні за нової влади. Ще одна — міністерка фінансів Оксана Маркарова.

Поділитись: