Поліція біля Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, Київ, 24 вересня 2020 року
Фото:

Вікторія Рощина/hromadske

На території Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного у Києві поліцейські охороняли ліквідаційну комісію, яка має реорганізувати заклад, а колектив і деякі студенти намагалися завадити цьому. Без сутичок не обійшлось.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske з місця події.

Студенти та викладачі намагалися потрапити до закладу, але їх не пропустили правоохоронці, внаслідок цього виникли сутички.

Як кажуть у столичній поліції, декілька людей, зокрема й силовики отримали тілесні ушкодження.

«Наразі до територіального управління поліції запрошені обидві сторони конфлікту для надання пояснень та об’єктивного встановлення причин інциденту», — йдеться у повідомленні.

Натомість Facebook коледжу вдень повідомив про те, що готується рейдерське захоплення закладу, а на його територію вже приїхали «тітушки».

У чому суть конфлікту?

2 вересня 2020 року Кабінет міністрів погодив пропозицію Міносвіти і приєднав Олімпійський коледж імені Піддубного до Національного університету фізичного виховання і спорту з утворенням на його базі відокремленого структурного підрозділу університету, однак колектив вимагає скасувати це рішення.

Профспілка працівників та студентів коледжу звернулась до Окружного адмінсуду Києва з вимогою скасувати реорганізацію, у своєму позові вони кажуть, що рішення уряду порушує закони «Про освіту» та «Про вищу освіту».

Поділитись: