На площі Конституції біля Верховної Ради 12 листопада активісти влаштували мирну акцію протесту проти створення ринку землі.

Про це повідомила кореспондентка hromadske.

Також на акцію протесту привезли сільськогосподарську техніку. Таким чином аграрії висловлюють свій протест проти скасування заборони на продаж сільськогосподарських земель.

Учасники акції вимагають продовжити мораторій на продаж землі ще на рік, а також послідовно впроваджувати земельну реформу.

Серед учасників протесту представники «Національного корпусу», організації «Всеукраїнська аграрна рада», політичної партії «Свобода».

11 листопада противники продажу земель перекривали траси Одеса-Київ, Київ-Чоп та інші.

Запустити ринок землі в Україні планують у жовтні 2020 року, повідомив раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Земельна реформа передбачає фінансову підтримку дрібних фермерів, водночас вона також має сприяти розвитку середніх і великих фермерів, повідомив заступник міністра розвитку економіки Тарас Висоцький.

Наявність заборони на продаж землі та відсутність ринку сільськогосподарських земель в Україні призводить до того, що економічне зростання недоотримує близько 1% від валового внутрішнього продукту щороку, зазначив головний економіст Європейського банку реконструкції та розвитку Сергій Гурієв.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile