Адміністрація Білого дому опублікувала розклад зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним у столиці Фінляндії Гельсінкі.

Адміністрація Білого дому опублікувала розклад зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним у столиці Фінляндії Гельсінкі. 

Як йдеться у графіку, офіційна частина розпочнеться о 13:20 за місцевим часом (за Києвом час однаковий) з двосторонньої зустрічі президентів тет-а-тет. 

За півтори години, о 14:50 заплановано початок переговорів у розширеному форматі американської та російської делегацій. Обговорення триватимуть і під час робочого обіду.

О 16:50 президенти мають провести спільну прес-конференцію.

Як повідомлялося, Трамп заявив, що не має великих очікувань від зустрічі з Путіним.

15 липня у столиці Фінляндії пройшла акція протесту проти зустрічі Трампа і Путіна, на якій підтримали українського режисера, політв'язняОлега Сенцова.

15 липня в Гельсінкі організували щонайменше 10 протестних акцій через заплановану на 16 липня зустріч у столиці Фінляндії президента США Дональда Трампа та президента Росії Володимира Путіна. Протестувальники закликають президентів більше дотримуватися демократії та прав людини у своїх політиках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За зачиненими дверима: про що говоритимуть Путін і Трамп у Гельсінкі

Напередодні зустрічі Трампа і Путіна    Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12  співробітникам російського Головного розвідувального управління  (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році.

Поділитись: