Канадська компанія BlackBerry подала позов до суду Каліфорнії на корпорацію Facebook та її дочірні структури — месенджер WhatsApp і соцмережу Instagram.

Канадська компанія BlackBerry подала позов до суду Каліфорнії на корпорацію Facebook і її дочірні структури — месенджер WhatsApp і соцмережу Instagram.

Про це повідомляє Reuters.

Виробник смартфонів звинувачує відповідачів у порушенні прав інтелектуальної власності, зокрема у копіюванні месенджеру BlackBerry.

Також компанія вважає, що при удосконаленні додатків WhatsApp і Instagram були використані запатентовані напрацювання, пов'язані з питаннями безпеки, а також інтерфейсом користувача і термінами експлуатації акумулятора мобільного пристрою.

Представники Facebook звинувачення відкидають. У корпорації пообіцяли жорстко відповісти на претензії канадської компанії.

«Полишивши свої зусилля впровадити інновації, Blackberry тепер намагається стягнути гроші за інновації інших. Це відображає сумну ситуацію, яка зараз відбувається на ринку смартфонів», — заявив представник Facebook.

Нагадаємо, у 2017 році продажі смартфонів у світі скоротилися вперше в історії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile