Спільнота святого Егідія та рух «Молодь за мир» видали довідник «Де в Києві поїсти, помитися, переночувати» для допомоги безхатченкам.

Про це hromadske повідомили в Спільноті святого Егідія.

Електронна версія довідника за посиланням.

Схожі довідники допомагають безхатченкам у Римі, Барселоні, Мадриді, Неаполі, Мілані, Варшаві та інших європейських містах.

«Нам часто пишуть чи телефонують люди: «Ми зустріли безхатченка у дворі/біля метро, куди його направити?». Тепер допомогти дуже просто: ти дізнаєшся, хто він, що йому потрібно, відкриваєш друкований чи електронний довідник ― і читаєш усю необхідну інформацію», ― розповідає Юрій Ліфансе, голова Спільноти святого Егідія в Україні.

У книжці написано про всі благодійні організації, які роздають їжу, про нічліжку, її вартість, процедуру відновлення втрачених документів тощо.

Довідник передадуть в усі організації та структури, які працюють з безхатченками, а також самим людям вулиці. Книга вийшла за підтримки Програми прямої допомоги Уряду Австралії.

Як повідомлялося, Папа Римський Франциск у Ватикані на площі Святого Петра відкрив нову клініку і «подарував» її усім бездомним Рима.

Поділитись: