Держава повинна регулювати не тільки контент медіа, а й контент блогерів, вважає міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

Про це він заявив у інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

За словами міністра, держава повинна регулювати не саму блогосферу, а її контент.

«І якщо хтось порушує українське законодавство за допомогою якогось контенту, наприклад, закликає до ворожнечі, то і понесе відповідальність за це. Блогер і раніше ніс відповідальність, згідно з чинним законодавством. Зараз ми хочем сказати, що контент підпадає під регуляцію. І це нормально», — сказав Бородянський.

Він зазначив, що зараз «необмежена кількість» людей споживає контент блогерів.

«Ми починаємо з розміру аудиторії, тому що раніше держава реєструвала ЗМІ, надавала ЗМІ додатковий захист, і кожне слово, що звучало у ЗМІ, мало більшу вагу, ніж просто слово на вулиці», — додав міністр.

Намір регулювати контент медіа та блогерів Бородянський пояснює тим, що Україна є об’єктом агресії і змушена захищатися від дезінформації. Більш того, як стверджує міністр, в Україні 92% населення нездатні відрізнити фейк від справжньої новини.

У зв’язку з цим, каже Бородянський, треба захиститися від дезінформації, аби «було неможливо спотворювати громадську думку».

Раніше Бородянський казав, що законодавство має регулювати правила щодо контенту медіа.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 31 грудня розробити законопроєкт про вимоги та стандарти новин.

Міністр культури Володимир Бородянський зазначив, що Кабмін не буде закріплювати стандарти новин, а визначить різні виді інформації, зокрема дезінформації та небезпечної інформації.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile