Відеоблогери, які знімають відео про трансгендерів та ЛГБТ звинуватили хостинг YouTube у дискримінації через те, що на їхні відео встановлюють низку обмежень.

Відеоблогери, які знімають відео про трансгендерів та ЛГБТ, звинуватили хостинг YouTube у дискримінації через те, що на їхні ролики встановлюють низку обмежень.

Про це повідомляє The Verge.

Відомі у США блогери, так як Rowan Ellis, Tyler Oakley, Stevie Boebi ще у 2017 році звинувачували YouTube у тому, що хостинг приховує їхні відео, таким чином «демонетизуючи» канал.

YouTube відреагував на ці закиди, зазначивши, що іноді помилки «у розумінні контексту і нюансів» могли допускатись.

Однак через рік ситуація повторилась. Зокрема, блогер Trans Chase Ross повідомив, що протягом останніх трьох тижнів він щодня стикався з обмеженнями за віком на свої відео.

Крім того, у деяких із його старих відеороликів була відключена реклама, деякі ж — YouTube взагалі видалив.

Chase Ross понад 10 років знімає відео, у який розповідає про свій особистий досвід як трансгендера.

За словами блогера, він провів аналіз відео і дійшов висновку, що YouTube вимикає рекламу у всіх записах, де є слово transgender.

У YouTube вкотре заперечили зумисне блокування реклами та пояснили, що всі процеси здійснює технологія штучного інтелекту, яка може «іноді допускати помилки».

Нагадаємо, у березні президент США Дональд Трамп підписав документ, яким заборонив трансгендерам вступати на службу в армію. 

Раніше в Уругваї вперше в історії країни сенатором стала жінка-трансгендер.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile