УКРАЇНА

«Блокадники» Донбасу та ОУН влаштували протест під Адміністрацією президента

20 лютого, 2017 02:11
УКРАЇНА/«Блокадники» Донбасу та ОУН влаштували протест під Адміністрацією президента
Зберегти
Вигляд
lead
У центрі Києва декілька тисяч людей пройшли маршем, організованим рухом ОУН, від Хрещатика до парку імені Івана Франка.

У центрі Києва декілька тисяч людей пройшли маршем, організованим рухом ОУН, від Хрещатика до парку імені Івана Франка.

Громадське наживо транслювало ці події.


 

Участь у марші взяли учасники «блокади» Донбасу, члени добровольчого руху ОУН. На заході також були присутні співробітники поліції, що забезпечували правопорядок.

У парку було чутно вибухи петард. Учасники маршу тримали прапори України, батальйонів, руху ОУН та прапори об’єднання «Свобода».

Присутній на марші заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв заявив, що учасники маршу «залишаються на ніч під Адміністрацією президента». Також у заході брав участь і народний депутат Верховної Ради Семен Семенченко.

«Ми об’єднались з рухом ОУН. Я подзвонив Миколі (глава добровольчого руху ОУН Микола Коханівський – ред.) і кажу – долучись, будь ласка, щоб мене не звинуватили у політичному піарі. А він каже: Я – за, тільки маю мобілізувати сили. Ну от він мобілізував», – сказав народний депутат Володимир Парасюк, який є учасником «блокади Донбасу».

Станом на 17:00 в парку Франка під Київенерго залишаються правоохоронці, а частина протестувальників сконцентрувались на Банковій вулиці, де знаходиться Адміністрація президента, яка оточена кордоном нацгвардійців.

Ситуація залишається спокійною.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: На Майдані близько тисячі людей зібралися на віче.

16 лютого «Штаб блокади» перекрив дорогу та встановив блокпост біля селища Золоте.

Нагадаємо, що 10 лютого учасники акції з «економічної блокади» окупованого Донбасу заблокували магістраль Ясинувата-Костянтинівка на ділянці поблизу станції Фенольна.

2 лютого «Штаб блокади торгівлі з окупантами» перекрив колію поблизу Бахмута.

А 25 січня була заблокована залізниця «Луганськ-Лисичанськ-Попасна» на ділянці Гірське-Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями.

Зауважимо, що 6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією. У свою чергу, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш вважає, що дії учасників «економічної блокади» окупованого Донбасу суперечать українському законодавству, а тому дії поліції щодо «блокадників» є абсолютно обґрунтованими.

15 лютого Кабмін запровадив надзвичайні заходи в енергетиці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини