Війна

«Блокадники» встановили новий редут у Конотопі на Сумщині

4 березня, 2017 22:35
Війна/«Блокадники» встановили новий редут у Конотопі на Сумщині
Зберегти
Вигляд
Учасники «блокади Донбасу» повідомили про відкриття нового редуту у місті Конотоп Сумської області

Учасники «блокади Донбасу» повідомили про відкриття нового редуту у місті Конотоп Сумської області.

Про це повідомляє «Штаб блокади торгівлі з окупантами».

«Через Конотоп йде одна із основних магістралей торгівлі із країною-окупантом — Російською Федерацією. На товарній станції Конотопа було знайдено декілька поїздів із Російської Федерації, в тому числі, з вугіллям марки антрацит», — йдеться у повідомленні у Facebook.

Згідно з інформацією, новий редут отримав назву на честь канцлера Німеччини — Конрада Аденауера, «який наприкінці 40-х років допоміг затвердити свободу, що дало можливість у майбутньому повернути єдність країни».

У «штабі» також заявили, що учасники «блокади Донбасу» планують упродовж місяця взяти під контроль всі 8 основних залізничних прикордонних переходів, якими ведеться торгівля з Росією.

Нагадаємо, що 26 грудня колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Пізніше блокадники заявили про намір перекривати не лише залізничне сполучення, а й автошляхи з непідконтрольних територій Донбасу, і 16 лютого «Штаб блокади» перекрив дорогу та встановив блокпост біля селища Золоте Луганської області.

Станом на 11 лютого командир «Штабу блокади» Сергій Акимович в ефірі Громадського повідомляв про те, що за час проведення акції блокадники не пропустили вже більше 50 тисяч вагонів з окупованого Донбасу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини