ENRU

«Блокадники» заявили про «штурм» їхнього редуту у Кривому Торці

Учасники «блокади Донбасу» заявили про початок «штурму» їхнього редуту під назвою «16 добровольчий батальйон» у Кривому Торці.

Про це повідомляє «Штаб блокади торгівлі з окупантами».

«Один з волонтерів повідомив, що  спочатку на редуті повністю відключили мобільний зв'язок, потім до табору редуту заїхали невідомі на БТРах. На даний момент зв'язок з редутом відсутній. Штаб вживає заходів з оборони інших редутів та з'ясовує ситуацію на редуті «16 добровольчого батальйону», — йдеться у повідомленні у Facebook.

Cтаном на 14:00 у «штабі» повідомили про відновлення зв’язку. Також відзначається, що представники СБУ, які прибули до редуту, «перевіряють документи та фотографують». 

Штаб блокади торгівлі з окупантами

Крім того наголошується, що до редуту «Запоріжжя» у Бахмуті прибули співробітники поліції.

За словами активіста Ігора Громова, до Бахмутського редуту прибула вибухотехнічна група. Правоохоронці перевіряють заблокований тепловоз.

Gromov Igor

Нагадаємо, що 4 березня в Луганській області поліція виявила вибухівку під мостом, де був розташований намет учасників блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу. Тоді, за даними правоохоронців, було виявлено міни «МОН», гранати РГМ-5, близько двох кілограмів тротилу, димові шашки, патрони. 

Разом з тим в «Штабі блокади торгівлі з окупантами» повідомили, що розцінюють таку подію як провокацію.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram