Організатори акції з блокади залізничних колій в Луганській та Донецькій областях ініціюють  обговорення блокади на Майдані Незалежності у Києві.

Організатори акції з блокади залізничних колій в Луганській та Донецькій областях ініціюють  обговорення блокади на Майдані Незалежності у Києві.

Про це повідомили організатори акції у Фейсбук. 

«Народне віче» має відбутися у центрі Києва 19 лютого у відповідь на «наміри влади зібрати РНБО».

«Ми також ініціюємо обговорення, але ... з Народом України. «Штаб блокади» ініціює громадське обговорення «Блокади» на народному віче на Майдані Незалежності, яке ініційовано Рухом ОУН», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 16 грудня бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені бойовиками, добровольці почнуть блокаду окупованих територій.

26 грудня добровольці оголосили про блокаду окупованих територій. Колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Водночас, секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що рішення групи добровольців про блокування непідконтрольних владі України територій Донецької і Луганської областей перебуває виключно у компетенції президента України.

6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією. У свою чергу, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш вважає, що дії учасників «економічної блокади» окупованого Донбасу суперечать українському законодавству, а тому дії поліції щодо «блокадників» є абсолютно обґрунтованими.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: