ENRU

Блокування доступу до російських соцмереж може полегшити роботу Нацполіції – Крищенко

Блокування доступу до російських інтернет-ресурсів полегшить роботу Національної поліції України за деякими напрямками діяльності.

Таку думку на брифінгу висловив начальник головного управління Нацполіціі в Києві Андрій Крищенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Мені складно спрогнозувати, чи вплине. Не думаю, що нам буде складніше працювати», – сказав він, відповідаючи на питання про те, ускладнить або полегшить роботу поліцейських рішення про заборону доступу до ряду російських сайтів.

Він нагадав про так звану гру «Синій кит», результатом якої є самогубство дитини, як поширювався, за його словами, саме через соцмережу «ВКонтакте».

«З моєї точки зору, як поліцейського, який повинен виявляти такі факти і попереджати, заборона російських інтернет-ресурсів полегшить виконання обов'язків», – зауважив Крищенко.

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники»

В Інтернет Асоціації України заявили, що наразі заблокувати російські соцмережі неможливо, оскільки це потребує великих коштів на переоснащення обладнання та зміни топології мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокада «Рунету»: чому рішення РНБО дуже легко обійти.

«Борітеся — поборете»: як українські спільноти відреагували на заборону «ВКонтакте».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram