ENRU

Блокування УПЦ КП в Сімферополі: Архієпископ Климент зустрінеться з Аксьоновим

Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент у п’ятницю, 1 вересня, планує зустрітися з підконтрольним Кремлю главою Криму Сергієм Аксьоновим.

Як повідомляє «Крим.Реалії», Климент хоче обговорити блокування храму святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі 31 серпня.

«Написав заяву, щоб Аксьонов мене прийняв. Завтра (1 вересня) у нього прийомний день. Правда, робочий день сьогодні вже закінчився, і я не знаю, як розглянуть питання», — сказав він.

Також Климент додав, що до нього приїжджала швидка і надавала першу допомогу в зв'язку з пошкодженням руки після дій російських силовиків.

«Швидка приїжджала. Вивиху немає, але є сильне розтягнення. Наробили уколів. Молода лікарка сказала, що вона передасть заяву в поліцію з цього приводу», – додав він.

Нагадаємо, 31 серпня вранці російські силовики прийшли до на храму УПЦ КП Сімферополі. Представники спецслужб увірвалися в приміщення головного храму, застосували силу по відношенню до архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента і пошкодили йому руку.

Російські силовики винесли ікони та майно з храму УПЦ КП в Сімферополі.

Глава Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що блокування храму УПЦ КП в Сімферополі свідчить про посилення тиску на українців в Криму.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram